به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمید عبداللهی مربی تیم هوادار در نشست خبری بعد از دیدار این تیم مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: روز گذشته در کنفرانس گفتم که فکر می‌کنم بازی خوب و جانداری در پیش داشته باشیم. به نظر من هر دو تیم  به خصوص تیم ما فوتبال خوبی بازی کرد. تیم ما در جزئیات تفاوت دارد و فکر می‌کنم هر کسی این بازی را ببیند متوجه خواهد شد جزئیات بازی ما با ذوب‌آهن چقدر متفاوت است.

وی راجع به اینکه جدایی قائم اسلامی‌خواه چقدر در این تیم تأثیرگذار است، گفت: اسلامی‌خواه بازیکن تأثیرگذاری است و فکر می‌کنم نبودش در هر تیمی آن تیم را تحت تأثیر قرار بدهد، اما مجبور هستیم اصلاح و جایگزین پیدا کنیم. ما سعی می‌کنیم پازلی را که داریم، پیش ببریم تا خدشه‌ای به کارمان وارد نشود.

 

مربی تیم فوتبال هوادار درباره توجه داور مسابقه از ابتدای بازی به نیمکت این تیم یادآور شد: قصد صحبت در مورد داوری ندارم، اما مجبور هستم به این سؤال جواب بدهم. اگر یک بازیکن اشتباه کند، کادر فنی با آن بازیکن برخورد خواهد کرد و اگر یک مربی اشتباه کند، قطعاً باشگاه، هیئت مدیره و مدیرعامل تصمیم‌گیری خواهند کرد. اگر یک داور اشتباه کند، چه؟! در هر دو صحنه گل تصمیمات داوری تأثیرگذار بود.

عبداللهی تصریح کرد: در گل اول امین قاسمی‌نژاد صاحب توپ بود و می‌توانستیم ضدحمله بزنیم، اما روی او خطا شد که گرفته نشد و همین توپ منجر به گل شد. در گل دوم  با دست توپ را جدا کردند و در هر دو صحنه از لحاظ قضاوت شبهه‌برانگیز بود. البته فیلم بازی را هنوز ندیدم و باید فیلم را ببینم و بعد صحت کنم. ندیدم یک داور عصبی وارد زمین شود. واقعاً امروز داور عصبانی وارد زمین شد. در همه دنیا داوران کمک می‌کنند تا یک فوتبال قشنگ و با سرعت بیشتر ببینیم، اما احساسم این است که کوپال ناظمی عصبانی به زمین بازی آمد.

دیگران هم خوانده اند:  کانته برای دومین بار بهترین بازیکن زمین شد

وی افزود: ناظمی می‌توانست به مسعود شجاعی تذکر بدهد و در زمین هم کارت‌های بیش از حد داد. از کوپال چنین داوری ندیده بودم. داوری بد از او دیده بودم، اما همیشه آرامش داشت، اما امروز خیلی عصبی بود. ذوب‌آهن دو یا نهایت یک موقعیت دیگر برای گل زدن داشتند و فکر می‌کنم همین دو موقعیت را داور می‌توانست بهتر ببیند. فشار روی مربیان زیاد است و اگر برای هر صحبتی کارت زرد و بلافاصله کارت قرمز بدهیم، فشار را روی همه بیشتر خواهد کرد و این قشنگ نیست.

وی درباره فشار زیاد روی بابک مرادی در لحظه پنالتی گفت: دو سه هفته پیش راجع به بابک مرادی از من پرسیدند و گفتم او را از همه بهتر می‌شناسم و فکر می‌کنم برسد و به ما کمک کند. در صحنه پنالتی اول مسعود شجاعی گفت که پنالتی را شجاعیان بزند. بابک یک سال بد فوتبالی را گذرانده و تحت فشار بود و من نیز گفتم همان چیزی که شجاعی می‌گوید را انجام بدهید، اما بعد شجاعی گفت که بابک بزند. خدا را شکر توپش تبدیل به گل شد. او بازیکن بزرگی است و باید بداند برای بزرگ بودن باید تاوان بدهد. هر آدمی بخواهد بزرگ بماند باید زندگی، رفتار و تمرین را مدنظر قرار بدهد. قطعاً بابک بهتری را خواهیم دید اگر بتواند ذهنش را مدیریت کند. در این فوتبال جا دارد از بابک بیشتر بشنویم.

دیگران هم خوانده اند:  لیگ NBA| مینه‌سوتا با حذف فینیکس، صعود کرد

مربی تیم فوتبال هوادار در مورد دلیل اخراج شجاعی خاطر نشان کرد: وقتی شما بازی را با موقعیت‌های متعدد شروع می‌کنید، بعد می‌بینید موقعیت‌های 50-50 را به نفع تیم حریف سوت می‌زند، ناراحت می‌شوید. ذوب‌آهن تیمی قابل احترام با یک مربی و کادر فنی خوب است، اما وقتی می‌بینیم سوار بازی هستیم و یکسری از سوت‌ها منجر به اذیت کردن تیم می‌شود، عصبی می‌شوید. در صحنه گل دوم بازیکن حریف با دست توپ را جدا کرد و شجاعی اعتراض داشت که اخراج شد. نباید این اتفاق می‌افتاد. باید با سرمربیان با تذکر و یک رفتار بهتر پیش برویم. به نظرم کمترین حق ما امروز سه امتیاز بود.

عبداللهی درباره وضعیت پرداختی‌های این باشگاه و اینکه اسلامی‌خواه را برای این فروختند که هزینه باشگاه را پوشش بدهد، تأکید کرد: در وضعیت و پرداختی باشگاه عقب نیستیم و در خیلی از باشگاه‌ها تأخیر وجود دارد، اما در هوادار چنین چیزی ندیدیم و فکر می‌کنم با کمترین تأخیر انجام شود. اسلامی‌خواه بازیکن تأثیرگذاری بوده و برای درآمدزایی فروخته شده است. فکر می‌کنم این فلسفه هوادار است که هر سال چند بازیکن بیاورد و پرورش بدهد و بفروشد، اما برای مربیان این موضوع چالش است.

دیگران هم خوانده اند:  یوکوهاما حریف العین در فینال لیگ قهرمانان آسیا شد

وی در پایان اظهار داشت: اسلامی‌خواه طراح تیم ما بود و باید یکی را درست کنیم و برنامه خود را تغییر بدهیم. شجاعی نیز تازه آمده و در این چند هفته فوتبال‌مان تغییر کرده است. بازیکنان ما باید به این باور برسند که در داخل و خارج از خانه می‌توانند خیلی تیم‌ها را ببرند.

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *