حسینی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برخی اظهار نظر‌ها درباره انتخابات هیات رئیسه مجلس بیان کرد: در دوره رقابت تا حدودی این موضوعات شایع است، زیرا هر گروهی در تلاش است تا فهرست ارائه شده خود توسط مردم رای بیاورد و از همین رو نیز به گروه‌های دیگر فشار  می‌آورند که البته باید از تخریب اجتناب شود.

وی ادامه داد: ما امیدواریم که بعد از اینکه نمایندگان جدید مستقر شدند و مجلس جدید شکل گرفت همکاری و همدلی سابق وجود داشته باشد؛ زیرا همه نمایندگان دلسوز مردم هستند و باید بعد از ۴ سال کارنامه ارائه دهند نه اینکه به مردم بگویند مشغول دعوا بودند. برای مردم نتیجه کار مهم است؛ ساز و کار مجلس نیز مشخص است، برای مثال در موضوع هیات رئیسه خط و نشان کشیدن مفهومی ندارد و باید از طریق رای گیری انتخاب انجام شود.

دیگران هم خوانده اند:  ابلاغ سلام فرمانده کل قوا به خانواده شهید زاهدی

حسینی افزود: همانطور که به رای مردم احترام گذاشته شده باید به رای نمایندگان در مجلس نیز احترام گذاشته شود. دولت هم امیدوار است که مجلس آینده بتواند با دولت همکاری خوبی داشته باشد و بسیاری از کار‌های بر زمین مانده را بتوانیم به نتیجه برسانیم.

وی خاطر نشان کرد: برخی از اعضای هیات رئیسه فعلی و روسای کمیسیون در مجلس دوازدهم حاضر نیستند و قطعا تغییراتی انجام خواهد شد.  

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *