به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، یکی از طرح‌های مدیریت شهری، پروژه اتصال انتهای بزرگراه یادگار امام (ره) به میدان فتح و در ادامه از طریق خیابان بهار و بزرگراه شهید بروجردی اتصال آن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران ساوه در جنوب شهر تهران است.

سرهنگ مصطفی زینی وند رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در این باره گفت: به منظور تکمیل این پروژه، با شروع سال جدید در محدوده انتهای جنوبی بزرگراه یادگار امام (ره) و میدان هرمزان، انسداد مسیر و اعمال محدودیت‌های ترافیکی اجرا خواهد شد.

وی افزود: طی بازدید میدانی به عمل آمده با حضور سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از این پروژه، طرح و نقشه‌های مربوطه بررسی شد و مقرر شد قبل از اجرای این طرح اطلاع رسانی‌های کافی مسیر‌های جایگزین به شهروندان در دستور کار قرار گیرد.

دیگران هم خوانده اند:  فراجا: با هرگونه رفتار اشتباه ماموران برخورد خواهدشد

سرهنگ زینی وند بیان داشت: شایان ذکر است در صورت عملیاتی شدن پروژه مذکور در این مقطع، دسترسی مستقیم به سی متری جی از طریق بزرگراه یادگار امام (ره) مسدود خواهد شد و شهروندان باید از مسیر‌های جایگزین که متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد استفاده کنند.

رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: علت موکول کردن شروع این پروژه به ابتدای سال جدید، حجم بالای تردد در این محدوده و عبور از دوره پیک ترافیک ایام پایانی سال بود تا شهروندان در این روز‌های باقیمانده تا پایان سال با مشکل مواجه نشوند.

 

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *