ساعت ۶ عصر ۱۴ اسفند مرد میانسالی به کلانتری ۱۱۳ بازار رفت و مدعی شد که پسرش را به قتل رسانده است.

به‌دنبال اظهارات مرد ۶۰ ساله موضوع به بازپرس امیرحسین علیمردان اعلام شد و تیم جنایی راهی محل شدند. در اتاق پذیرایی طبقه اول خانه‌ای در محدوده مولوی آن‌ها با جسد پسر ۳۷ ساله مواجه شدند که با ۱۴ ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

پدرمقتول در تحقیقات اولیه گفت: پسرم بیکار و نااهل بود او نه تنها خرج روزانه‌اش را از ما می‌گرفت بلکه از همه دوستان و آشنایان هم پول قرض گرفته و نزول کرده بود، اما قرض‌هایش را پس نمی‌داد و از من می‌خواست که بدهی‌اش را تسویه کنم. شب حادثه هم سر همین موارد دعوا راه انداخت و ناگهان در اتاق را شکست. روز حادثه دخترم از ترس برادرش از محل کار به خانه نیامد. با همسرم داخل خانه بودیم که دعوا شروع شد و ناگهان پسرم از آشپزخانه چاقویی برداشت و ما را تهدید به قتل کرد. همسرم ترسید و فرار کرد، اما من با او درگیر شدم پسرم مرا با چاقو زد درنهایت چاقو را از دستش گرفتم و از شدت عصبانیت به او ضربه زدم. قصدم کشتن او نبود، اما به خودم که آمدم دیدم پسرم خونین روی زمین افتاده است. عذاب وجدان و پشیمانی باعث شد که لحظاتی بعد از قتل به کلانتری بروم و خودم را معرفی کنم.

دیگران هم خوانده اند:  قتل شرور معروف مقابل خانه مادرش

با اعتراف وی همسرش نیز که در خانه حضور داشت اظهارات او را تأیید کرد. از آنجایی‌که متهم مجروح شده بود، به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی پایتخت به بیمارستان منتقل شد تا تحت درمان قرار بگیرد و بررسی‌ها ادامه دارد.

روزنامه ایران

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *