به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران،، در جلسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، از دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی برتر مجری برگزاری دوره‌های آموزشی ورود به حرفه، تمدید و ارتقاء پایه اشتغال به کار نظام مهندسی ساختمان در سطح شهر تهران تقدیر شد.

در سطح شهر تهران، ۱۸ دانشگاه و مرکز آموزشی فعال و دارای مجوز برگزاری دوره‌های فوق هستند که معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران جزو یکی از دانشگاه‌های برتر این حوزه معرفی و تقدیر شد.

معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، توانسته تاکنون ۳۴۰ دوره آموزشی را به‌منظور ارتقاء پایه و یا تمدید پروانه اشتغال به کار و ورود به حرفه برای ۶۰۰۰ مهندس را در رشته‌های عمران، معماری، برق، مکانیک، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک، در تهران برگزار کند.

دیگران هم خوانده اند:  هشدار سازمان هواشناسی به ۱۳ استان کشور مبنی بر بارش باران/تیم‌های عملیاتی جمعیت هلال احمر آماده باش شدند

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از برگزاری دوره‌های «آموزشی – مهارتی» معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران به لینک www.jtt.ir مراجعه کنند و یا شماره ۸۴۶۵۰ -۰۲۱ تماس بگیرند.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *