در بازار رمزارزها؛

بیت کوین به زیر ۶۰ هزار دلار سقوط کرد

بیت‌کوین از ۶۹ هزار دلار گذشت و به بالاترین میزان خود رسید، اما بعد از مدتی به زیر ۶۰ هزار دلار سقوط کرد.

به گزارش بورس نیوز، بیت‌کوین بالاترین رکورد قبلی خود را شکست و در روز سه‌شنبه به بیش از ۶۹ هزار دلار رسید که نقطه عطفی مهم در سفر این ارز دیجیتال به شمار می‌رود.

این صعود پس از بیش از ۲ سال، با تایید صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین و رویداد هاوینگ پیش روی رخ داد و این ارز دیجیتال را فراتر از اوج قبلی خود یعنی ۶۸ هزار و ۹۸۲.۲۰ دلار که در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ ثبت شده بود، هدایت کرد، اما بعد از مدت کوتاهی ۱۲ درصد کاهش شدید را نسبت به بالاترین رکورد خود تجربه کرد که نشان‌دهنده عقب‌نشینی قابل توجهی در بازار ارز‌های دیجیتال است.

دیگران هم خوانده اند:  نرخ بیکاری ژاپن افزایش یافت

علیرغم نوسانات شدید و نوسانات بالا طی روز سه‌شنبه، ارز دیجیتال تقریبا ۹ درصد در هفته گذشته و ۴۵ درصد در ماه افزایش یافته است.

براساس این گزارش، بیت‌کوین ۱۲.۵۲ درصد سقوط کرد و به ۵۹ هزار و ۸۰۰ دلار فروخته شد، در حالی که اتریوم ۱۱.۰۴ درصد سقوط کرد و در ۳۲۲۸ دلار معامله شد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۳۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۶.۵۹ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۶۹ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۳۵ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۴.۸۱ میلیارد دلار است که ۴۵.۳۰ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۱۷.۹۲ میلیارد دلار است که ۷.۰۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۲۹.۳۷ میلیارد دلار است که ۹۰.۰۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

اشتراک گذاری :

دیگران هم خوانده اند:  روند افزایش تولید نفت ایران همچنان ادامه دارد-پیام امروز – مجله خبری پیام روز-چه خبر مبرا

نوشته های دیگر:

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *