مهدی صباغ شهردار منطقه یک تهران گفت: امروز ۱۳۷ پروژه با اعتبار ۴۹۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری به بهره‌برداری رسید که عمده این پروژه‌ها در سال جاری آغاز شده بود و در انتهای سال نیز به پایان رسید و امروز بهره‌برداری شد.

وی ادامه داد: در میان این پروژه‌ها ۶۳ پروژه عمرانی، ۲۷ پروژه ترافیکی، ۲۵ پروژه فرهنگی و ۲۱ پروژه خدمات شهری وجود دارد که از شاخص‌ترین آن‌ها می‌توان به ایمن‌سازی و رفع خطر کانال آب زیر میدان تجریش، احداث تفرجگاه خرگوش دره در فاز نخست و آسفالت‌ریزی به میزان ۷۷ هزار تن ظرف یکسال گذشته اشاره کرد.

وی در ادامه گفت: در ادامه با آسفالت‌ریزی ۷۷ هزار تنی روکش آسفالت ۳۳۰ معبر بهسازی شد. قطعا در ادامه روند امسال در سال آینده نیز مجموعه‌های ورزشی قیطریه، ازگل، گلاب دره و باغ فردوس تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید. تا پایان بهار سال آینده مجتمع قائم نیز تکمیل خواهد شد که به این ترتیب چیزی حدود ۱۸ هزار مترمربع به فضا‌های ورزشی و فرهنگی منطقه اضافه خواهد شد.

دیگران هم خوانده اند:  جذب و ساماندهی نیروی انسانی داوطلب از اولویت‌های مهمهلال‌احمر است

صباغ  به ساماندهی دستفروشان در میدان تجریش اشاره کرد و گفت: ساماندهی دستفروشان دراین منطقه به بهترین شکل ممکن انجام شده و باعث شده که دستفروشان دوباره به این محدوده باز نگردند، موضوعی که موجب رضایت مردم و کسبه این محدوده شده است.

 شعبانی معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران نیز در این مراسم اظهار کرد: عهدی را با شهرداران مناطق ۲۲‌گانه مبنی بر ارائه خدمات ۱۰ برابری بستیم و در این راستا بودجه شهرداری‌های مناطق برای سال آینده ۲.۵ برابر شده و این یعنی حداقل ۱۰ برابر کار بیشتر انجام دهیم.

وی ادامه داد: از همه همکارانم در شهرداری منطقه یک قدردانی می‌کنم، ولی باید به این نکته توجه کنیم برای مردم باید بیشتر کار کنیم. سال آینده سال سرنوشت ساز خدمت به مردم است. باید شمشیر‌ها را برای خدمت ۱۰ برابری تیز کنیم.

دیگران هم خوانده اند:  فردا همه میادین و بازار‌های میوه و تره‌بار تعطیل است-پیام امروز-چه خبر مبرا

معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران تاکید کرد: در سال جاری در تهران بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن آسفالت ریزی انجام شده، اما باز عقب‌ماندگی داریم و باید برای جبران عقب‌ماندگی‌ها خود را تجهیز کنیم که بتوانیم خدمت بیشتری ارائه کنیم.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *