به گزارش خبرگزاری تسنیم، جلیل کوهپایه‌زاده پس از انتخاب به‌عنوان رئیس جدید فدراسیون جانبازان و تان‌یابان اظهار داشت: امروز در مجموعه آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک شاهد برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ارزشمند جانبازان و توان‌یابان بودیم و بنده نیز به همراه تعدادی از دوستان در انتخابات ثبت‌نام کرده بودیم. با حضور بسیار پررنگ و سخت‌کوشانه تمام اعضای مجمع که از صبح در خدمت‌شان بودیم، انتخابات را به شکل مناسبی برگزار کردیم.

 

وی تصریح کرد: اعضای مجمع با حسن نیت به برنامه‌ای که ارائه شد و در طی بررسی‌هایی که داشتند بنده را انتخاب کردند. باعث افتخار است که در فدراسیونی که همواره موفق و با جایگاه قهرمانی در پاراآسیایی و پارالمپیک عجیبن بوده است، همکاری را مجدداً در سمت رئیس فدراسیون داشته باشم. در دهه‌های گذشته در تیراندازی و بخش پزشکی همکاری‌هایی نزدیک با مجموعه فدراسیون داشتم. امیدوارم امروز نیز اگر این افتخار نصیب من شده است به کمک تضارب آرا، خردجمعی و تلاش و کوشش همه همکاران عزیزمان و با حمایت وزارت ورزش ورزش و کمیته ملی المپیک در ذلیل توجه حضرت حق و دعای خوب مردم به ویژه جانبازان عزیز به اهداف عالیه فدراسیون طی سال‌های پیش رو برسیم.

دیگران هم خوانده اند:  رادین مشهد قهرمان تورنمنت بسکتبال سه نفره مردان شد

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار ورزشی تسنیم درباره انداخته شدن 18 رأی سفید به صندوق و اینکه گفته می‌شود گزینه مورد حمایت کمیته ملی پارالمپیک بوده است، گفت: این نوع رأی دادن بیشتر فردی است و طبق قانون اعضای مجمع اجازه دارند رأی خود را به اشخاص و بدون نام به صندوق بیندازند. سال‌های سال است با فدراسیون جانبازان و توان‌یابان و کمیته ملی پارالمپیک همکار هستم. من از جنس این خانواده هستم، طبیعتاً در وزارت یا سازمان دیگر کار نمی‌کردم که حمایت شوم.

کوهپایه‌زاده خاطرنشان کرد: بحث حمایت نیست و شناختی است که از این مجموعه‌ها دارم و متقابلاً آنها از بنده دارند. شاید باید منصفانه گفت که افراد همدیگر را بشناسند و از کارکرد، قابلیت و برنامه‌محوری اطلاع داشته باشند. من به این شکل نگاه می‌کنم و ممکن است متأسفانه یا خدای نا کرده از جنبه منفی نیز بشود به آن نگاه کرد. هر کاندیدایی بخواهد در این مجموعه فعالیت کند، طبیعتاً در تعاملات با وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، هیئت‌ها و انجمن‌ها و سایر ذی‌نفعالان ورزش معلولین و جانبازان موفق خواهد شد.

دیگران هم خوانده اند:  ایران میزبان مسابقات کوراش قهرمانی آسیا شد

رئیس جدید فدراسیون جانبازان و توان‌یابان خاطرنشان کرد: این تفاهم و مفاهمه است که رمز موفقیت است و فکر می‌کنم به آرای همه احترام بگذاریم و هر کسی نظر خود را اعلام کند. طبق قانون هر کسی به این حدنصاب می‌رسد باید مسئولیت را بر عهده بگیرد و امیدوارم لیاقت رأی و حسن نظر افرادی که اعتماد کردند را داشته باشیم و از نتیجه آن همه در فدراسیون جانبازان و توان‌یابان منتفع باشیم.

کوهپایه‌زاده درباره اینکه او نیز مانند برخی از رؤسای فدراسیون‌ها پس از مجمع نفراتی که رأی نداده باشند را تغییر خواهد داد، گفت: هر کسی که در راه ورزش جانبازان و توان‌یابان فعالیت می‌کند، باید دستش را بوسید. اگر در ارزیابی، بررسی عملیاتی، میدانی و تکلیفی به نظر بیاید آن تیم کاری قابلیتش را ندارد با ارزیابی و سنجش و نه شخصی باید تغییرات داشته باشیم. خود من یکی از اعضای رأی‌دهنده می‌توانم باشم و ممکن است یکی از کاندیداها بهتر از من صحبت کرده، کار کند و قابلیت داشته باشد و این هیچ استرسی بر آن نیست. این زمانه گذشته است که بگویم چون نظرش با من مخالف بود باید تغییر کند. تضارب آرا باعث پیشرفت است.

دیگران هم خوانده اند:  استارت یانیک سینر برای رولان گاروس

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *