با هدف تامین سرمایه در گردش؛

پتروشیمی لاله اوراق سلف موازی منتشر می کند

 شرکت پتروشیمی لاله امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ماه با هدف تامین سرمایه در گردش خود برای تولید ۳۲ هزار و ۵۷۲ تن پلی‌اتیلن‌سبک فیلم، نسبت به انتشار اوراق سلف موازی استاندارد اقدام کرد.

به گزارش بورس نیوز، شرکت پتروشیمی لاله امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ماه با هدف تامین سرمایه در گردش خود برای تولید ۳۲ هزار و ۵۷۲ تن پلی‌اتیلن‌سبک فیلم، اقدام به انتشار اوراق سلف موازی استاندارد در بورس کالای ایران به ارزش یک هزار میلیارد تومان می‌کند.

براساس این گزارش، مدیریت بازار‌های مشتقه و صندوق‌های کالایی بورس کالای ایران در اطلاعیه‌ای از عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندار پلی‌اتیلن‌سبک فیلم متعلق به شرکت پتروشیمی لاله خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: عرضه اولیه این اوراق در نماد‌های «علاله۱» و «علاله۲» به تعداد ۲ میلیون و ۶۸۳ هزار قرارداد و با قیمت ۳ میلیون و ۷۲۷ هزار و ۱۳۰ ریال در هر قرارداد ۱۰ کیلوگرمی از طریق شرکت کارگزاری بانک تجارت در روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن انجام خواهد شد.

دیگران هم خوانده اند:  کنترل میزان مصرف برق مشترکان با کمک کنتورهای هوشمند-پیام امروز-چه خبر مبرا

عرضه اولیه به روش گشایش بوده و دوره پیش گشایش از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ است و از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ دوره عادی معاملات انجام می‌شود. معاملات ثانویه نیز از ۱۶ اسفند آغاز و تا ۱۵ اسفند ۱۴۰۴ ادامه خواهد داشت.

هر قرارداد معادل ۱۰ کیلوگرم پلی‌اتیلن‌سبک گرید فیلم است.

بازدهی این اوراق در سررسید در دو حالت قابل تبیین است. درصورتی که دارندگان اوراق نسبت به اعمال اختیار فروش خود به قیمت ۱۴۷.۵۱ درصد ضرب در قیمت پایه در عرضه اولیه اقدام کنند، این اوراق برای سرمایه گذاران در سررسید بازدهی دو ساله حداقل ۴۷.۵۱ درصدی خواهد داشت. اما درصورتی که شرکت پتروشیمی لاله نسبت به اعمال اختیار خرید خود به قیمت ۱۵۴.۰۶ درصد ضرب در قیمت پایه در عرضه اولیه اقدام کند، بازدهی دو ساله اوراق سلف در سررسید حداکثر ۵۴.۰۶ درصد خواهد بود.

اشتراک گذاری :

دیگران هم خوانده اند:  عرضه بیش از ۲ میلیون تنی آهن اسفنجی شرکت فولادخوزستان

نوشته های دیگر:

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *