به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا با نتیجه 3 بر صفر لاتزیو را شکست دادند و در مجموع دو بازی رفت و برگشت موفق شدند با برتری 3 بر یک راهی دور بعد شوند، گفت: بسیار منضبط بودیم. این عملکردی بسیار مستحکم از جانب تیم بود. در جریان بازی تمرکزمان را از دست ندادیم. بازی ما ریتم بهتری داشت و وقتی گل اول بازی را به ثمر رساندیم، اوضاع بهتر پیش رفت و در ادامه در زمان خیلی خوبی به گل دوم رسیدیم. این پیروزی به ما اعتماد به نفس داد و در نهایت با شایستگی به این پیروزی رسیدیم.

وی درباره بی‌ثباتی تیمش در بازی‌های اخیر اظهار داشت: در نیمه دوم بازی با فرایبورگ هم عالی کار کردیم و در مقطع زیادی از بازی با لایپزیگ هم خوب بودیم؛ هرچند این موضوع درست است که ما ثبات لازم را نداشته‌ایم. در این بازی اما موفق شدیم نظم تیمی و تمرکزمان را در طول 90 دقیقه حفظ کنیم. دست به کارهای دیوانه‌وار نزدیم و تا زمانی که فضاها به روی‌مان باز شود، نظم تیمی‌مان را حفظ کردیم و درک بهتری از زمان شتاب گرفتن و زمان ریسک کردن داشتیم. می‌دانستیم که در مصاف با لاتزیو و تیم مائوریتزیو ساری باید حداقل دو گل به ثمر برسانیم و این کار را به خوبی انجام دادیم.

دیگران هم خوانده اند:  هواداران استقلال حق دارند نگران باشند-پیام امروز – مجله خبری پیام روز-چه خبر مبرا

سرمربی آلمانی بایرن مونیخ که در بیشتر زمان این بازی روی نیمکت تیمش نشسته بود و در پایان بازی هم لنگ لنگان ورزشگاه را ترک کرد، گفت: پیش از بازی در جریان سخنرانی انگیزشی که برای بازیکنانم داشت، ضربه‌ای به جعبه‌ای که نزدیکم بود، زدم که همین باعث شد تا انگشت شصت پایم بشکند. فکر نمی‌کنم بتوانم کفش را از پایم در بیاورم. اعضای تیم متعجب شده بود که چرا من تقریباً 90 دقیقه روی نیمکت نشسته بودم.

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *