صبح روز یکشنبه ۶ اسفند امسال خبر قتل زنی جوان داخل مغازه شیرینی‌فروشی‌اش در منطقه لولمان رشت به پلیس اعلام شد. وقتی مأموران به محل جنایت رفتند در نخستین بررسی‌ها مشخص شد زن ۳۶ ساله در مغازه قنادی با ضربه‌های چاقو کشته شده است.

همسر مقتول در نخستین تحقیقات به پلیس گفت: «همسرم، چون سفارش کار داشت، صبح زود از بازار خرید کرد و بعد به مغازه رفت و من هم به مغازه خودم رفتم. مغازه همسرم دوربین مداربسته داشت، اما به دلیل مشکل فنی تصاویر ضبط نشده بود و از روی تصاویر دوربین مداربسته مغازه همسایه متوجه برخی اتفافات شدیم. قتل بین ساعت هشت ونیم تا ۹ صبح اتفاق افتاد. همسرم وارد مغازه شد. قاتل ازساعت ۸ صبح اطراف مغازه کمین کرده بود و ماسک و کلاه داشت. بعد وارد مغازه شد و پس از قتل همسرم، خودروی پراید نوک مدادی، مقداری طلا و گوشی تلفن همراه او را سرقت کرد. او حتی یک جعبه شیرینی و موز‌هایی که همسرم خریده بود را هم برداشت و با خودروی همسرم فرار کرد.»

دیگران هم خوانده اند:  لزوم ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی/ پاسخگویی متروی تهراندرباره حوادث مترو

سردار «عزیزالله ملکی» فرمانده انتظامی گیلان در تشریح این خبر اظهار داشت: «با تحقیقات همه جانبه و شبانه‌روزی پلیس قاتل ۳۴ ساله شناسایی شد و کارآگاهان آگاهی پس از هماهنگی قضایی به استان تهران رفته و پس از دستگیری مرد جنایتکار وی را به استان گیلان منتقل کردند.»

سردار ملکی با اشاره به اینکه قاتل در اعتراف‌های خود انگیزه خود از قتل را سرقت اعلام کرد، افزود: «متهم در حال حاضر برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.»

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *