به گزارش روابط عمومی پلیس، حجت الاسلام والمسلمین “سید علیرضا ادیانی” در جلسه شورای عالی قرآن انتظامی کشور که به مناسبت تجلیل از نفرات برتر و فعالان قرآنی تشکیل جلسه داده بود تصریح کرد: خداوند را شاکرم که به برکت انقلاب اسلامی و در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاه راه بزرگی به سوی همه کسانی که بخواهند از فرش به عرش و از ملک تا ملکوت سیر کنند گشوده شده است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: بودند کسانی که می‌خواستند جان خود را خرج دین کنند و تبدیل به سرمایه ابدی و جاودان کنند، اما اندک انسان‌هایی به درجه رفیع شهادت نائل می‌گردند، به برکت قرآن و تعالیم قرآنی امروز جمهوری اسلامی ایران بستر مناسبی را برای رشد و پرورش این چنین انسان‌های مقاوم و مصممی فراهم گرده است مردان مردی که چنان رشد کردند و بالنده شدند که در تاریخ ماندگار شدند، انسان‌های بزرگی همچون شهید عزیزما، سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی عزیز که مدح او جهان را فراگرفته است.

دیگران هم خوانده اند:  شناسایی باند‌های فحشا و تجارت جنسی/ طرح نور هوشمندمی‌شود

وی در ادامه با تشریح اثرات فوق العاده ترویج فرهنگی در مجموعه انتظامی کشور گفت: این که سردار رادان به عنوان عالی‌ترین مقام انتظامی کشور و یکی از چهار فرمانده ارشد نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران بعد از تلاوت یک قاری قرآن به نشانه تکریم به احترام او می‌ایستد و از او تجلیل می‌کند با این عمل خود به همه نشان می‌دهد که معنویت و ترویج فرهنگ قرآنی در انتظامی دارای جایگاه رفیع و اهمیت بسیار بالایی است.

ادیانی ادامه داد: برای یک پدر هیچ چیزی ارزشمندتر از این نیست که فرزندان آن صالح باشند به همین جهت سردار رادان تکریم از کارکنان و نیرو‌های ولایی و قرآنی خود را تکریم از خود می‌داند و می‌خواهد نیروهایش اهل معرفت و معنا باشند.

نماینده ولی فقیه در انتظامی کشور با اشاره به اینکه در آستانه بهار قرآن، ماه مبارک رمضان هستیم تاکید کرد: چرا شب قدر والاتر از هزار ماه است؟ چون ظرف نزول قرآن است، این قرآن است که می‌تواند جهان را به سعادت برساند و همه ما مسلمانان وظیفه داریم مروجان و مبلغان شایسته‌ای برای قرآن باشیم.

دیگران هم خوانده اند:  ۱۳ استان متاثر از سیل و آبگرفتگی/ امدادرسانی به ۸۰۰نفر

این مقام انتظامی افزود: من از تمام قاریان، حافظان، حاملان و مروجان قرآن و تمام کسانی که با ترغیب و تشویق خود انتظامی کشور را به سوی جامعه‌ای قرآنی سوق می‌دهند قدردانی می‌کنم و در راس آن‌ها از پرچم دار اصلی ترویج قرآنی در خانواده بزرگ انتظامی و رئیس شورای عالی قرآن انتظامی، سردار رادان تشکر می‌کنم و بخاطر وجود چنین فرمانده ارزشی، مکتبی و قرآنی خداوند را شاکرم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی در خاتمه بیان داشت اقدامات و فعالیت‌های قرآنی سازمان عقیدتی سیاسی جزء رسالت و وظایف آن است، اما این اهتمام و جدیت سردار رادان به موضوع اهمیت جایگاه رفیع قرآن در انتظامی کشور در کنار تمام مشغله‌های شبانه روزی و بسیار گسترده، مطمئنا ثواب ویژه و خاصی برای ایشان خواهد داشت.

دیگران هم خوانده اند:  پایان عصر کروکی‌های کاغذی تا پایان خرداد-پیام امروز – مجله خبری پیام روز-چه خبر مبرا

شایان ذکر است در پایان ضمن تقدیر از نفرات برتر و فعالان قرآنی، لوح تقدیری با امضاء رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای کسب رتبه برتر تیمی مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه نیرو‌های مسلح تقدیم فرمانده کل انتظامی کشور گردید.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *