شاهین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از تقابل با پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر، اظهار داشت: تیم به تمرین و کار خودش ادامه می‌دهد. وضعیت خیلی بهتر شده است و با بچه‌هایی که جدیداً به تیم اضافه شدند، وضعیت می‌تواند بهتر هم باشد.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس واقعاً تیم بزرگی است و فوتبال خوبی ارائه می‌کند، اما ما با توجه به وضعیت‌مان، هر بازی را به چشم یک فینال می‌بینیم. متأسفانه در نیم‌فصل اول شرایطی که می‌خواهیم نبود و امتیاز از دست دادیم. در این نیم‌فصل قصد داریم، نتیجه بهتری بگیریم و کمتر امتیاز از دست بدهیم.

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان راجع به تأثیر فشار روانی روی عملکرد بازیکنان تیم خوزستانی، خاطر نشان کرد: توقع تماشاگران و هواداران در هر تیمی منطقی است. شکی نیست که بازیکنان باید تمام تلاش‌شان را برای کسب بهترین نتایج انجام بدهند. ما به‌عنوان فوتبالیست حرفه‌ای نباید تحت تأثیر فشار روانی قرار بگیریم و باید بهترین عملکرد را نشان بدهیم. در فوتبال بازیکن یک بخشی از مجموعه بزرگی از نفرات است که زحمت می‌کشند تا نتایج مشخص شود. این مجموعه از تدارکات تیم شروع تا مدیر و مربی که در رأس هستند، ادامه پیدا می‌کند. در این مجموعه قطعاً هواداران هم جای دارند. بنابراین وقتی مجموعه‌ای هماهنگ‌تر و بهتر عمل کند، خروجی نتایج بهتری هم خواهد داشت. بدون شک عملکرد مجموعه‌ای که گفتم روی ریز عملکرد تک تک بازیکنان تیم تأثیرگذار است.

دیگران هم خوانده اند:  فولام ۰ – ۴ منچسترسیتی/ لندنی‌ها آرسنال را ناامید کردند + فیلم-پیام امروز-چه خبر مبرا

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سبک بازی فولاد مقابل پرسپولیس تدافعی خواهد بود؟»، گفت: در مورد سبک و سیستم بازی اعضای کادر فنی تصمیم می‌گیرند، اما قاعده کلی به این شکل است که همه تیم‌ها علاقه دارند فوتبال زیبا، مالکانه و روی زمین ارائه کنند. منتهی بر اساس تدابیر کادر فنی، شرایط تیم‌ها و مسابقه، سبک بازی در فوتبال مشخص می‌شود. در کل ما ابتدا تلاش می‌کنیم گل نخوریم و در مرحله بعد روی گل زدن تمرکز خواهیم کرد.

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *