سرهنگ اسماعیل احسان پور رییس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز در برنامه امن  گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودرو‌ها در ساعات ابتدایی صبح روز ۴ شنبه ۱۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیر‌های غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابر بزرگراهی دارای ترافیک روان و دارای ترافیکی نیمه سنگین و روان‌تر نسبت به روز‌های قبل در سطح پایتخت بودیم. 

سرهنگ احسان پور ادامه داد: وضعیت ترافیک شهر تهران را به صورت کلی که بررسی کنیم، در می‌یابیم که میزان تردد‌ها نسبت به ۴ روز گذشته کمتر واز ترافیک روان تری در سطح شهر برخوردار هستیم. 

دیگران هم خوانده اند:  تداوم هوای قابل قبول در پایتخت

او ادامه داد: در حال حاضر انتهای بار ترافیکی در بزرگراه آبشناسان – سردار جنگل و روان و در حال حرکت، علامه – باکری در هر دو مسیر روان و بدون مشکل ترافیکی، یادگار حضرت امام مقطع بالاتر از بزرگراه هاشمی رفسنجانی به سمت فرحزاد نیمه سنگین، ولی در حال حرکت، زین الدین- شمس آباد سنگین، ولی در حال حرکت است. 

احسان پور گفت: انتهای بار ترافیکی در بزرگراه بابایی – نیروی زمنی و سنگین و بدون مشکل ترافیکی، بزرگراه شهید سلیمانی نیمه سنگین و بدون مشکل ودر حال تردد، و بزرگراه نواب نیز نیمه سنگین تا تونل توحید بدون مشکل ترافیکی و در جریان است ‌. 

او گفت: ترافیک در در هر دو مسیر خیابان آزادی که هر روز متراکم بود امروز خلوت‌تر است. 

دیگران هم خوانده اند:  انهدام باند سارقان خودرو 

احسان پور تصریح کرد : تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ بمنظور اجرای طرح جناغی‌ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیر‌های ناگهانی خودرو‌ها جهت ورود به رمپ‌ها و خروجی بزرگراه‌ها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می‌دهند. 

رییس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ترافیک امروز از مسیر‌های غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران روان می‌باشد. معولا چهارشنبه صبح ترافیک شهر تهران نسبت به دیگر روز‌های هفته خلوت‌تر وسبک‌تر می‌باشد و برعکس آن در چهارشنبه عصر‌ها نسبت به بقیه روز‌های هفته متراکم‌تر و سنگین‌تر است.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *