آیت‌الله سیداحمد خاتمی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در آخرین اجلاسیه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، گفت: بدخواهان به دنبال این هستند که حضور چشمگیر مردم در انتخابات را زیر سؤال ببرند؛ در حالی که این حضور پرشور با وجود بمباران تبلیغاتی دشمن صورت گرفت. 
آیت‌الله خاتمی از حضور چشمگیر مردم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تمجید کرد و گفت: مقام معظم رهبری این حضور را حضور جهادی و تمدنی خوانده‌اند، اما بدخواهان کشور به دنبال این هستند که این حضور را زیر سؤال ببرند؛ در حالی که این حضور با وجود بمباران تبلیغاتی سهمگین دشمنان صورت گرفت و پیش‌بینی دشمنان حضور ۱۰ یا ۱۵ درصدی مردم بود، اما مردم شریف ایران اسلامی خواب دشمنان را آشفته کردند.

دیگران هم خوانده اند:  صفحه نخست روزنامه‌ها - چهارشنبه ۱۵ فروردین

عضو هیأت‌رئیسه مجلس خبرگان با اشاره به نصاب شرکت مردم بیان کرد: حضور مردم ایران در انتخابات از خیلی کشور‌های مدعی دموکراسی بالاتر است و این در حالی است که در این کشور‌ها حضور در انتخابات اجباری است.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به برگزاری انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و تداوم حضور برخی اعضا و راه نیافتن برخی دیگر از اعضای این مجلس به دوره ششم، گفت: عزیزانی که در دوره بعد مجلس خبرگان رهبری حضور ندارند، با داوطلب شدن به وظیفه و تکلیف خود عمل کردند و آن گروه از اعضا که در دوره ششم حضور دارند نیز حضورشان نوعی امتحان است و امیدوارم که این فرصتی که به ما داده شده است، بتوانیم به وظیفه و تکلیف خود عمل کنیم و در بارگاه الهی سربلند باشیم.

دیگران هم خوانده اند:  طرح اصلاح قانون نظام صنفی کشور در دستور کار صحن علنیمجلس

عضو هیأت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری در پایان با اشاره به اینکه ستون فقرات نظام جمهوری اسلامی ایران ولایت فقیه است، افزود: اگر در ۴۵ سال گذشته ولایت حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نبود، امروز چیزی از انقلاب اسلامی باقی نمی‌­ماند.

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *