به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزبه چشمی پس از شکست 2 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل مس رفسنجان و کنار رفتن از جام حذفی گفت: تیم ما تلاشش را کرد، ولی متأسفانه نتیجه آنطوری که می‌خواستیم، نشد. باز هم بحث داوری داشتیم و کارشناسان روی گل دوم مس و تکرار پنالتی ما صحبت کردند، ولی باید از هواداران معذرت‌خواهی کنیم و مسئولیت این باخت با ماست و ان‌شاء‌الله بتوانیم جبران کنیم. می‌دانم هواداران انتظار چنین نتیجه‌ای نداشتند و شرمنده آنها شدیم.

وی در مورد ادامه بازی‌های استقلال در لیگ برتر تصریح کرد: تا اینجای کار همه تلاش‌مان را کرده‌ایم. در نیمه اول روی اتفاق از مس گل دریافت کردیم. از هواداران عذرخواهی کردم، ولی یکسری مشکلات هست که باید اشاره کنم. در دو سه روز اخیر شیطنت‌هایی صورت گرفت. یک بار گفتم آرزو می‌کنم مشکلات حل شود، ولی شیطنت‌های ریز و درشتی در تیم اتفاق می‌افتد و باید یک جایی آن را متوقف کنند. سر اتفاقات کوچک، تمرکز یکسری از بازیکنان را یکی دو روز قبل از بازی به‌هم می‌زنند و باید این کارها را تمام کنند. باید تا قبل از سال جدید این مشکلات را حل کنند، چون ضررش را استقلال و هواداران می‌کنند.

دیگران هم خوانده اند:  چلسی دربی لندن را از تاتنهام برد

هافبک تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: ما سه چهار بازی سخت داریم و روز جمعه یک بازی خارج از خانه دیگر خواهیم داشت. ما در پیروزی‌های‌مان هم از داوری حرف زدیم، امروز نیز درباره داوری صحبت می‌کنیم و امیدوارم دیگر این بلاها را سر تیم ما نیاورند.

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *