به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، افشین پیروانی پس از برتری 3 بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت و گاز گچساران اظهار داشت: به تیم نفت تبریک می‌گویم که فوتبال خوبی بازی کرد. پرسپولیس در تهران و شهرستان محکوم به برد است و بازی خوبی ارائه کردیم. منتظریم ببینیم بازی بعدی مقابل چه تیمی خواهد بود.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس در روزهای پایانی سال 1402 خاطرنشان کرد: درویش (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) شب گذشته (یکشنبه) به اردوی تیم آمد و قرار بر این شد باشگاه قبل از دربی تهران (23 اسفند) یا پایان سال پرداختی داشته باشد. باشگاه پرسپولیس واقعاً مشکل مالی دارد و این مشکل از زمانی که بچه بودم، وجود داشت. چنین مشکلی در آینده وجود خواهد داشت و باید تدبیری اندیشیده شود.

دیگران هم خوانده اند:  باز هم بازار سیاه بلیت‌های دربی به‌راه افتاد/ قیمت‌ها بهیک‌میلیون تومان رسید + عکس

مدیر تیم پرسپولیس با اشاره به زمزمه‌ها پیرامون واگذاری این باشگاه گفت: تیم پُرطرفداری که میلیون‌ها نفر با برد آن شاد می‌شوند، حیف است دغدغه مالی داشته باشد. بودجه برخی تیم‌ها از ابتدای فصل مشخص است و اندوخته‌ای چندین برابر پایان فصل دارند. مالکیت باشگاه پرسپولیس برای هر کسی باعث افتخار است. پرسپولیس قدمت، سابقه، تاریخ، تمدن، افتخار و میلیون‌ها هوادار دارد و باشگاهی بزرگ است. هر کسی می‌آید، باید با تفکر بیاید و ان‌شاءالله به تیم کمک کند.

پیروانی درباره وضعیت سلامتی غلام پیروانی، برادرش تصریح کرد: او برادر عزیز ماست. شاغلام جراحی سختی داشت و خدا را شکر شرایط بسیار خوبی دارد. از کسانی که وضعیت او را پیگیری کردند، تشکر و برای همه بیماران آرزوی سلامتی می‌کنم.

دیگران هم خوانده اند:  کسب سهمیه در بیشکک؛ راه آسان رسیدن به پاریس برای 5کشتی‌گیر

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *