نادر جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره قضاوت کیوان علی‌محمدی در دیدار پرسپولیس – نفت و گاز گچساران اظهار داشت: ما امروز شاهد کار خوب کمیته داوران بودیم که در این دیدار از یک داور جوان استفاده کرد. این اتفاق باعث می‌شود که داوران جوان ما هم میدان ببینند و کسب تجربه کنند.

 

وی ادامه داد: علی‌محمدی فیزیک مناسبی دارد و امروز آمادگی جسمانی بالایی از خود نشان داد و تمام صحنه‌ها را از نزدیک سوت زد. در نیمه اول کمک داور اول گل پرسپولیس را به درستی مردود اعلام کرد و گل اول پرسپولیس هم توسط ترابی صحیح بود و هیچ مشکلی نداشت.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در مورد صحنه مشکوک روی گل سوم پرسپولیس عنوان کرد: گل سوم پرسپولیس هم صحیح بود و توپ بازیکن ازبکستانی سرخپوشان به طور کامل از خط رد نشده بود.

دیگران هم خوانده اند:  منچستریونایتد ۰ – ۱ آرسنال/ توپچی‌ها تکلیف قهرمانی را به هفته آخر کشاندند + فیلم-پیام امروز-چه خبر مبرا

وی در پایان راجع به صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه نفت و گاز، خاطر نشان کرد: در این صحنه، آن چیزی که در تصاویر تلویزیونی مشخص بود اگر توپ به دست بازیکن نفت هم برخورد کرده باشد، هند نبود. البته این صحنه خیلی واضح هم نشان داده نشد. در کل قضاوت تیم داوری خیلی خوب بود و مشکلی نداشت.

.

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *