به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اوسمار لوس ویرا پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل نفت و گاز گچساران در جام حذفی اظهار داشت: همانطور که می‌دانید بازی‌های جام حذفی از نظر احساسی سطح بالا هستند، 90 دقیقه بازی که فقط یک تیم می‌تواند به مرحله بعد صعود کند. در نیمه اول ما کمی به مشکل خوردیم، آنهم مقابل تیمی که خیلی بسته و خوب بازی می‌کرد و موقعیت‌هایی که باید را نتوانستیم ایجاد کنیم. در نهایت توانستیم در نیمه اول یک گل بزنیم تا در نیمه دوم راحت‌تر بازی کنیم.

 

گل اسماعیلی‌فر به ما کمک کرد تا راحت‌تر و آرام تر بازی کنیم
وی ادامه داد: با اینکه تیم حریف بسته بازی می‌کرد اجازه ندادیم که این تیم به ما ضدحمله بزند. بازی با چنین تیم‌هایی اینطوری هستند که ما باید متعادل کار کنیم و آماده باشیم تا ضدحمله نخوریم. در رختکن در مورد استفاده از توپ‌های در عمق صحبت کردیم و دیدید که گل دانیال از همان نقطه به ثمر رسید و این گل به ما کمک کرد تا راحت‌تر و آرام تر بازی کنیم.

دیگران هم خوانده اند:  برگزاری نشست هیئت رئیسه فدراسیون جهانی ووشو با حضورعلی‌نژاد

لازم بود گاهی ارونوف و عبدالکریم حسن نزدیک به هم بازی کنند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد ارسال‌های عبدالکریم حسن و نوع بازی او در پرسپولیس تصریح کرد: به نظرم عبدالکریم سعی کرد چند سانتر انجام دهد. وقتی ما با تیم‌هایی بازی می‌کنیم که کمی بسته بازی می‌کنند برای همین باید در حمله بادقت‌تر کار کنیم. در بازی‌هایی به این سبک، متعادل نگه داشتن حمله کمی سخت است. مقابل تیمی که بسته بازی می‌کند برای اینکه بتوانیم سریع حمله کنیم لازم بود گاهی ارونوف و عبدالکریم حسن نزدیک به هم بازی کنند. امیدوارم با گذشت زمان و بازی کردن کنار هم بتوانند به هماهنگی بیشتر برسند و بتوانند به سمت دروازه بروند و گل بزنند.

به هواداران قول می‌دهم که تیم ما برای پیروزی خواهد جنگید
«روزی که شما به‌عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شدید با تردید به این اتفاق نگاه شد، اما امروز هواداران در بیشتر دقایق شما را تشویق کردند و چه صحبتی با آنها دارید؟»، اوسمار در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: در کنفرانس قبل از بازی هم در مورد این سؤال صحبت کردم. ممنونم بابت تبریک نتیجه بازی. ما با دو روش می‌توانیم کار یک مربی را ارزیابی کنیم. یک با نتیجه و دوم نوع بازی بازیکنانش. برای ما در چند بازی اخیر و حتی دیدار برابر آلومینیوم اراک، چیزی که از بازیکنان می‌خواستیم را انجام دادند و در سه بازی اخیر هم توانستیم نتیجه را به دست بیاوریم. صد درصد ارتباط بین هواداران و کادر فنی و بازیکنان می‌تواند کمک کند تا تیم احساس بهتری داشته باشد. من به هواداران قول می‌دهم که تیم ما برای پیروزی خواهد جنگید. شاید گاهی نتیجه مورد دلخواه ما نباشد، ولی تیم همیشه برای پیروزی می‌جنگد. وقتی احساس می‌کنیم هواداران به ما انرژی مثبت می‌دهد، این مسئله خیلی به ما کمک می‌کند. امیدوارم این رابطه نزدیک به تماشاگران و تیم خیلی نزدیک‌تر شود و بتوانیم هواداران بیشتری در ورزشگاه داشته باشیم. یک تیم بزرگ بدون هواداران بزرگ وجود ندارد.

دیگران هم خوانده اند:  پیروزی آلمان و فرانسه و توقف انگلیس در بازی‌های دوستانهملی

به خاطر مصدومیت کنعانی‌زادگان مجبور شدیم تعویض‌مان را عوض کنیم
وی در پاسخ به سؤالی درباره استفاده از بازیکنان جوان در تیم‌های بزرگ دنیا مثل لیورپول و اینکه در هیچ‌کدام از تیم‌های بزرگ ایران این موضوع دیده نمی‌شود و دلیل این موضوع چیست، گفت: ما به بازی‌های آینده‌مان فکر کردیم. ما امروز اولین بازی ابوالفضل بابایی را داشتیم. ما می‌خواستیم احمدی را هم وارد زمین کنیم، ولی به خاطر مصدومیت کنعانی‌زادگان مجبور شدیم تعویض‌مان را عوض کنیم. من موافقم که جام حذفی فرصت خوبی است تا از بازیکنان جوان استفاده کنیم، حتی برای استفاده از بازیکنان جدید مثل ارونوف و عبدالکریم حسن. امروز توانستیم هنانوف را هم به زمین بیاوریم. ما توانستیم تعویض‌ها را متعادل کنیم بین بازیکنانی که کمتر بازی کردند و بازیکنانی که نیاز دارند تا استراحت کنند.

دیگران هم خوانده اند:  دیدار مدیرعامل پرسپولیس با سرخپوشان

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *