محمود افشاردوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد انتخاب «موتا پائز» به‌عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: فدراسیون والیبال در دو سه ماه گذشته تلاش کرد با اهمیت دادن به خانواده و اهالی این رشته، یک مربی درجه یک جهانی را به ایران بیاورد. در ابتدا نام 14 مربی سرشناس مطرح شد که هر کدام به نوعی برای حضور در ایران، مشکل داشتند.

دبیر پیشین فدراسیون والیبال ادامه داد: البته از ابتدا هم مشخص بود که برای انتخاب سرمربی، کار سختی پیش رو داریم، چون هیچکدام از گزینه‌های ما بیکار نبودند و به نوعی در سال آینده با تیم‌های خود برای ما رقیب به حساب می‌‌آمدند.

افشاردوست همچنین یادآور شد: در نهایت به پنج و سپس دو گزینه آلبرتو جولیانی و موتا پائز رسیدیم. با توجه به اینکه صحبت‌های جولیانی و مدیر برنامه‌هایش تناقض داشت و تمایل زیادی برای آمدن به ایران نشان نمی‌داد با پائز به توافق رسیدیم.

دیگران هم خوانده اند:  جام ملت‌های فوتسال آسیا| ازبکستان برد، عربستان تحقیرشد

وی اضافه کرد: در رزومه کاری پائز، حضور در تیم‌های ملی فرانسه و برزیل و دستیاری رزنده و بلان دیده می‌شود. شاید اسم او در میان مربیان سطح بالای جهان دیده نشود، اما مربی کم‌تجربه‌ای نیست و با تیم‌های ملی و باشگاهی مختلف کار کرده است. او می‌تواند به تیم ملی والیبال ایران کمک کند و امیدوارم این اتفاق خیلی زود بیفتد.

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران گفت: پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی به پایان رسیده و الان زمانی است که تمام اعضای خانواده والیبال باید کمک کنند و اطلاعات درستی به پائز بدهند تا او کارش را با قدرت و آگاهی کامل شروع کند. امیدوارم بازیکنان هم با سلامتی کامل به اردوی تیم ملی ملحق شوند و لیگ ملت‌های 2024 برای ایران به خوبی و با نتایج مطلوب همراه باشد.

دیگران هم خوانده اند:  استقلال ۱ – ۰ فولاد/ صدر جدول به آبی‌پوشان پایتخت رسید-پیام امروز-چه خبر مبرا

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *