عباس شعبانی، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در آیین رونمایی از ۱۱۰ پروژه منطقه ۱۱ که در قالب یکصد و پنجمین رویداد امید و افتخار، ظهر امروز -دوشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۲- برگزار شد، گفت: ما با شهرداران مناطق عهدی بستیم که هرچه هستیم باید چند برابر در این دوره کوتاه خدمتی تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه نباید به بهانه نبود پول و اعتبار کار را به تعویق بیندازیم، اظهار کرد: تنها محور تعاملتان با یکدیگر باید کار باشد. ما می‌آییم و می‌رویم، اما باید دو سه مدیر بهتر از خودمان را به آینده تحویل بدهیم.

شعبانی خاطرنشان کرد: هم اکنون باید بدانیم چه پروژه‌هایی سال آینده در این منطقه انجام می‌شود و اگر ندانیم یعنی کار می‌لنگد.

دیگران هم خوانده اند:  ارائه آموزش‌های امدادی و ایمنی به بیش از ۱۱۵ هزار مسافرنوروزی

معاون شهردار تهران با بیان اینکه باید برای خدمت؛ آن هم ۱۰ برابر شرایط موجود، خودمان را مهیا کنیم، گفت: سال ۱۴۰۳ برای خدمت این دوره از مدیریت شهری سال پایانی است و باید هر آنچه فکر می‌کنیم برای شهر مفید است را محقق کنیم.

وی گفت: در مناطق ۲۲گانه تهران از سال گذشته تا امروز حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح شده است، اما خوب به مردم انتقال داده نشده است. انتقال این اخبار امید آفرین است و باعث نشاط می‌شود.

شعبانی افزود: منطقه ۱۱ در بالای جدول ارزیابی مناطق قرار دارد و امیدوارم همین مسیر ادامه پیدا کند.

عباس شعبانی معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در جمع خبرنگاران هم گفت: در ابتدای این دوره مدیریت شهری نوید افتتاح یک پروژه در هر شنبه داده شد. همچنین طی طرح «من شهردارم» نیز طرح‌هایی که از سمت مردم ایده داده شده بود برای اجرا و افتتاح مطرح شد.

دیگران هم خوانده اند:  گفت‌وگو با عامل جنایت هولناک در ساختمان مجلل دربند

وی با پرداختن به پروژه‌هایی که در مناطق به بهره‌برداری رسیده، اظهار کرد: اگر نقشه پراکندگی این پروژه‌ها را ببینید عمدتا زیر خط خیابان انقلاب است، البته وقتی حوزه محلات مطرح می‌شود، نمی‌توان به مناطق بالا هم بی توجه بود.

شعبانی ادامه داد: تقاطعات بزرگراهی و افتتاح پروژه‌های کلان مقیاس در جنوب تهران باعث ایجاد تعادل خوبی در سطح پایتخت شده است.

منبع: شهر

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *