حمید صاحب در آیین اختتامیه نخستین جشنواره کمدی نشسته افراد دارای معلولیت تهران که در موزه ملک برگزار شد گفت: برای مجموعه مدیریت شهری مهم است که مردم با چه حالی زندگی می‌کنند. باید حال خوب را بسازیم و برنامه‌های خود را خصوصا در این مسیر جهت دهی کنیم. 

وی با بیان اینکه هنر هدف و ابزار نشان دادن و ایجاد حال خوب است، اظهار داشت: ابزار هنر را در شهر فراموش کرده‌ایم و این باعث افتخار شهرداری است که هنر هنرمندان را شناخته و آن را ارج می‌گذاریم. 

صاحب با بیان اینکه کار بهزیستی توانبخشی و شهرداری در نگاه کلان مردم رسیدگی به کالبد و نظافت شهر است، ادامه داد: اگر با کاری که انجام می‌دهیم نتوانیم به ایجاد حال خوب در افراد کمک کنیم. هر اقدام و حرکتی که مسولان در جامعه انجام می‌دهند باید با نگاه و پیوست فرهنگی و اجتماعی مناسب و در راستای ایجاد حال خوب زندگی میان شهروندان باشد تا اثرگذاری اقدام انجام شده دو چندان شود. 

دیگران هم خوانده اند:  «جایزه صد میلیون تومانی» ترفند جدید کلاهبردارانتلفنی!

استعداد‌های کمدی معلولان پایتخت

کمدین‌های برتر دارای معلولیت در برنامه‌های مدیریت شهری اجرا می‌کنند 

مدیرکل سلامت شهرداری تهران در ادامه با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره کمدی نشسته افراد دارای معلولیت، گفت: این رویداد در یک سال گذشته و با فراخوان انجام شده میان افراد جامعه دارای معلولیت برگزار شده است. 

صاحب اضافه کرد: بیش از ۵۰ کمدین دارای معلولیت پس از داوری‌های اولیه به مرحله رقابتی جشنواره راه یافته و از این تعداد ۱۵ کمدین به مرحله نهایی راه یافتند. 

وی اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده برگزیدگان نهایی این جشنواره امکان اجرای برنامه‌های طنز در برنامه‌های شهرداری را خواهند داشت تا از این طریق سهم بیشتری به افراد با استعداد دارای معلولیت برای بروز و ظهور توانمندی‌های آنان داده شود. 

در این جشنواره با اهدای لوح و هدایایی از منتخبان نخستین جشنواره کمدی نشسته افراد دارای معلولیت قدردانی شد.

دیگران هم خوانده اند:  ظرفیت‌ها برای برگزاری انتخاب امن در استان تهران به کار گرفتهشود

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *