۳ اسفند امسال خبر تیراندازی مرگباری در شمال کشور به تیم جنایی اعلام شد. با حضور تیم تحقیق در محل جنایت آن‌ها با جسد مرد جوانی مواجه شدند که با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رسیده بود. در تحقیقات میدانی کارآگاهان پلیس رامسر دریافتند صاحب خانه‌ای که جنایت مقابل آن رخ داده، خودش عامل قتل بوده و بعد از حادثه نیز فرار کرده است.

بررسی‌ها برای دستگیری او ادامه داشت تا اینکه مشخص شد مرد جوان به تهران فرار کرده است. با به‌دست آمدن این اطلاعات، موضوع به کارآگاهان جنایی پایتخت اعلام شد و آن‌ها موفق شدند متهم را در محدوده مرکزی تهران شناسایی و دستگیر کنند.

متهم در تحقیقات گفت: با مقتول و دوستانش کری خوانی داشتیم و همین مسأله باعث اختلاف بین ما شده بود. روز حادثه آن‌ها به مقابل خانه‌ام آمدند و شروع به داد و فریاد کردند. هر چه سعی کردم آن‌ها را ساکت کنم و از آنجا بروند بی فایده بود.

دیگران هم خوانده اند:  حضور بیش از ۴۰۰۰ حاجی ایرانی در مدینه-پیام امروز – مجله خبری پیام روز-چه خبر مبرا

درنهایت اسلحه شکاری‌ام را برداشتم و آن‌ها را تهدید کردم و حتی دو تیر هوایی هم شلیک کردم. می‌خواستم بترسند، اما شلیک هوایی هم باعث نشد آن‌ها به دعوا پایان دهند و مجبور شدم به سمتشان شلیک کنم. ناگهان گلوله به یکی از آن‌ها اصابت کرد و روی زمین افتاد من هم از ترس فرارکردم. با اعتراف مرد جوان باتوجه به اینکه جنایت در شهر دیگری رخ داده بود، پرونده با قرار عدم صلاحیت به دادسرای شهرستان مور نظر فرستاده شد.

روزنامه ایران

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *