در نخستین ماه میلادی رقم ؛

رشد ۴۰ درصدی تولید فولاد ایران

انجمن جهانی فولاد در نخستین ماه از سال جدید میلادی تولید فولاد ایران را ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تن اعلام کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۴۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش بورس نیوز، انجمن جهانی فولاد در نخستین ماه از سال جدید میلادی تولید فولاد ایران را ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تن اعلام کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۴۰ درصد رشد را نشان می‌دهد و این بیشترین رشد تولید در بین ۱۰ کشور برتر در تولید فولاد جهان است.

احرامیان، عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد با اشاره به رشد تولید فولاد گفت: هم اکنون تولید فولاد ایران ۲ برابر نیاز داخل است. 
 
وی ادامه داد: این روند رشد تولید فولاد با سیاست جایگزینی واردات آغاز شد و از چند سال گذشته به سمت صادرات فولاد پیش رفته ایم.
 
تولید کننده فولاد می‌گوید: با وجود محدودیت‌های انرژی، برق و گاز با افزایش بهره وری و مدیریت تولید همچنان روند افزایش تولید و سرمایه گذاری‌های جدی در حوزه تکمیل زنجیره ارزش و توسعه داشته ایم.
 
بر اساس آمار انجمن جهانی فولاد، ۷۱ کشور جهان در نخستین ماه میلادی امسال ۱۴۸ میلیون و صد هزار تن فولاد خام تولید کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش یک و ۶ دهم درصدی را نشان می‌دهد.

اشتراک گذاری :

دیگران هم خوانده اند:  استقرار حاکمیت شرکتی برای پذیرش در فرابورس الزامی شد-پیام امروز-چه خبر مبرا

نوشته های دیگر:

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *