به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دو تورنمنت بین‌المللی وهبی‌امره و نیکولای پتروف طی روزهای آینده به‌صورت همزمان در دو کشور ترکیه و بلغارستان برگزار خواهند شد.

پویا دادمرز و محمدمهدی شعبانی در 55 کیلو، مهدی محسن‌نژاد، امیررضا ده‌بزرگی و محمدمهدی غلامپور در 60 کیلو، سعید اسماعیلی و محمدجواد رضایی در 67 کیلو، محمدرضا رستمی در 72 کیلو، امین کاویانی‌نژاد، امیر عبدی، علی اسکو و محمدرضا مختاری در 77 کیلو، رسول گرمسیری و عباس مهدی‌زاده در 82 کیلو، محمدحسین محمودی در 87 کیلو، محمدهادی ساروی و مهدی بالی در 97 کیلو و امین میرزازاده و فردین هدایتی در 130 کیلوگرم نفرات اعزامی به تورنمنت وهبی‌امره هستند که با هدایت حسن رنگرز و کمک حسن حسین‌زاده و فرزاد ایمان‌‌علیزاده عازم آنتالیا خواهند شد.

دیگران هم خوانده اند:  پرسپولیس امروز تمرین کرد و به اردو رفت-پیام امروز – مجله خبری پیام روز-چه خبر مبرا

محمد حسینوند در 55 کیلو، مهدی جواهری در 60 کیلو، محمدرضا گرایی در 67 کیلو، غلامرضا فرخی در 77 کیلو، محمد ناقوسی در 82 کیلو و امیررضا اکبری در 97 کیلوگرم نیز با هدایت طالب نعمت‌پور و مجید رمضانی در جام نیکولای پتروف حاضر خواهند شد.

هر دو تیم منتخب روز سه‌شنبه (فردا) راهی استانبول شده و تیم شرکت‌کننده در جام وهبی‌امره سمت آنتالیا خواهد رفت و تیم اعزامی به تورنمنت نیکولای پتروف نیز به صوفیه پرواز خواهد کرد.

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *