خادمی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛

هدف ما، مطالبه گری در راستای پیشرفت و توسعه کشور است

در نشست کاندید‌های سیزدهمین دوره مجلس شورای جمهوری اسلامی، جمعی از نامزد‌های این دوره به ارائه برنامه‌های خود پرداختند.

به گزارش بورس‌نیوز، خشایار نادی در ابتدای این نشست ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه عنوان کرد: این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی حساسیت به خصوصی دارد و و مردم طبق فرمایش مقام معظم رهبری میتوانند با حضور پر رنگ در انتخابات نقش موئثری در آینده کشور داشته باشند.

وی افزود: ما به عنوان یک مطالبه‌گر وارد این حوزه شدیم و قصد داریم که خواسته‌های مردم را در رأس امور قرار دهیم و با مشارکت مردم پای صندوق‌های رأی میتوانیم در راستای پیشرفت و توسعه کشور در تمام زمینه‌ها گام برداریم.

دیگران هم خوانده اند:  عملیات بازگشت زائران حج تمتع تا ۲۱ تیر ادامه دارد-پیام امروز – مجله خبری پیام روز-چه خبر مبرا

نمایندگان مجلس باید توجه خاصی به اوضاع اقتصادی ومعیشت مردم داشته باشند، دولت شبانه روزی در تلاش است، اما برخی زمینه‌ها مانند اقتصاد نیاز به توجه بیشتری دارد که مجلسی‌ها میتوانند با ورود به این موضوع چالش‌ها را بر طرف کنند.

در ادامه دکتر ایمان زنگنه مطرح کرد: مجلس باید راجب کلان مسائل اقتصادی کشور تأثیر بیشتری داشته باشد و مسئله تعارض منافع را ریشه کن کند تا موضوعاتی مانند مالیات خانه‌های خالی و واردات خودرو به مرحله قانون گذاری درست و اجرای آن برسد.

کاندید دیگر، سید عادل حیدری انگونه اظهار نظر کرد: متأسفانه در چند سال أخیر ما شاهد هستیم که هدف اصلی در رابطه با ورود به مجلس دیگر به معنای واقعی نیست، در واقع هدف اصلی برای نشستن بر روی صندلی مجلس قانون گذاری درست است که حتما باید این مسئله در اولویت کاندیدا قرار گیرد.

دیگران هم خوانده اند:  هوشمند سازی مالیات، درآمد‌های مالیاتی را ۱۰۰ درصد محقق کرد-پیام امروز-چه خبر مبرا

سرکار خانم اکرم عشقی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری عنوان کردند: مجلس در رأس امور است، اگر مجلس درست و دقیق با پیگیری مناسب کار‌ها را انجام دهد بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.

اگر مجلس درست چارچوب تعیین کند قطعاً مردم و حکومت هم تقش خود را به درستی متوجه میشوند و در جهت پیشرفت و توسعه گام برمیدارند.

در پایان این نشست آقایان هادی سبحانی نیا، پیمان تقی پور، علی عباس آرانی و علی بحیرانی از کاندیدا‌های این دوره مجلس شورای اسلامی، برنامه‌های مفید و تأثیر گذار خود را در راستای پیشرفت و توسعه کشور در زمینه‌های مختلف ارائه دادند.

اشتراک گذاری :

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *