سرهنگ حسین باباپور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: در پی اقدامات فنی و پلیسی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران، مسئولیت رسیدگی به پرونده بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با پیگیری‌های شبانه روزی و انجام چندین مرحله تحقیقات گسترده پلیسی مشخص شد متهم با مراجعه به یکی از استان‌های شرقی کشور، مقادیر قابل توجهی مواد مخدر تهیه کرده و قصد دارد آن را توسط یک دستگاه کامیون کشنده به تهران منتقل کند.

وی افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، محور حرکتی قاچاقچی مواد مخدر شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی تیمی از ماموران این پلیس به بزرگراه امام رضا (ع)  تهران اعزام و محور مواصلاتی به تهران را تحت کنترل در آوردند.

دیگران هم خوانده اند:  نحوه رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی در سند تحول

سرهنگ باباپور ادامه داد: با تلاش ماموران در نهایت خودرو متهم در بزرگراه امام رضا (ع) مشاهده و در یک عملیات پلیسی متوقف شد و در بررسی‌های بیشتر از این خودرو ۲۷ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان خاطر نشان کرد: متهم پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس انتقال داده شد و با انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد. 

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *