به گزارش خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی باشگاه استقلال خوزستان در آستانه دیدار روز جمعه مقابل استقلال در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، بیانیه‌ای به شرح زیر نوشت:

« استقلال خوزستان که نیم‌فصل دوم را پُرتلاش و با انگیزه استارت زده و با کسب چهار امتیاز طی سه بازی از منطقه خطر فاصله گرفته، نسبت به قضاوت‌های صورت گرفته در این فصل از رقابت‌ها شاکی است.

باشگاه با ارسال نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ و کمیته داوران، با اشاره به اشتباهاتی که داوران طی دیدارهای اخیر این تیم علیه آبی‌ها داشته‌اند، مستندات آن را نیز ارائه داده‌اند و خواهان بررسی این کمیته شدند.

اشتباهات داوری طی نیم‌فصل اول و در ادامه، در نیم‌فصل دوم و در جدال با تراکتور باعث از دست رفتن امتیازات شده است تا وضعیت نگران‌کننده‌ای در جدول نصیب زحمات و تلاش‌های باشگاه شود. اشتباهات داوران در دیدارهای استقلال خوزستان مقابل استقلال در بازی رفت، برابر تراکتور در بازی رفت، مقابل پیکان و همچنین گل‌گهر سیرجان از جمله صحنه‌های مورد بحث محسوب می‌شود که خواهان نظارت ویژه‌تر سازمان لیگ و کمیته داوران می‌باشیم.

دیگران هم خوانده اند:  دقیقی: شمس آذر تک‌رقمی شود، فوتبال ایران را سورپرایز کردهاست

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان نجفی نیز چندی پیش ضمن اشاره به اشتباهات عجیب داوری علیه تیم، در صورت تداوم این شرایط تصمیم قاطعی در این زمینه خواهند گرفت و ضمن کناره‌گیری از لیگ، بررسی و پیگیری این موضوع توسط کنفدراسیون آسیا را نیز برای خود محق می‌دانند.»

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *